Mgr. Michal Čižmárik

Som finančný sprostredkovateľ, finančný poradca a zakladateľ online investičného poradcu OPTIVISTA. Pomôžem vám pri výbere vhodného finančného produktu a jeho optimálnym nastavením. Venujem sa investíciam, hypotékam, poisteniu a dôchodkovým pilierom. Moju licenciu nájdete pod číslom 242 501 a jej platnosť si môžete overiť v registri finančných agentov, ktorý vedie NBS.

Licencovaný finančný agent v sektore

Kapitálového trhu

Poistenia alebo zaistenia

Prijímania vkladov

Poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov

Doplnkového dôchodkového sporenia

Starobného dôchodkového sporenia

Certifikáty

Financial Markets

at Yale University

Investment Management

at Université de Genève

Referencie

riso szabo
riso szabo
2024-02-27
Ocenujem spolupracu s Michalom, ktory pre nas zabezpecil servis na vysokej profesionalnej urovni.
Nikola Blažeková
Nikola Blažeková
2023-12-07
Našu spoluprácu hodnotím veľmi pozitívne. Pán Čižmárik bol vždy ochotný a nápomocný a pomohol nám pri refinancovaní hypotéky a navrhol pre nás najvýhodnejšie riešenie. Odporúčam každému kto potrebuje poradiť napríklad v oblasti úverov, sporenia alebo poistenia. V prípade potreby sa na neho v budúcnosti určite obrátime.
Ana Stefanovic
Ana Stefanovic
2023-10-20
Thank you for your kind and professional assistance from start to finish of the process for my 3rd pillar. You were always prompt in responding to all my questions and concerns, which was of great importance to me. Your help was invaluable in completing my case successfully.
Martina Strmeňová
Martina Strmeňová
2023-07-22
Moja skusenost s uzatvaranim zmluv je velmi prijemna. Pan Cizmarik je ochotny, ustretovy, jeho jednanie je profesionalne a konanie okamzite, je to odbornik vo svojej profesii. Dakujem za spolupracu a prajem vsetko dobre do buducna!
Timotej Klinec
Timotej Klinec
2023-07-11
Sprostredkované informácie, ako aj samotná realizácia výberu správneho poistenia prebehla hladko a bez problémov. Môžem len odporučiť.
Nataliia Tu
Nataliia Tu
2023-05-31
Great experience! Paperwork was prepared in a timely manner. Reliable, professional service.
František Kováč
František Kováč
2023-05-05
Profesionálny prístup, výborná obojstranná komunikácia a rýchlosť vybavenia požiadavky svedčia o kvalitách p. Mgr. Čižmárika -moja úplná spokojnosť

Kontakt

Kontaktujte ma